EN İYİ TANIMLAYAN KELİMELER

RAINWOLL Elektrikli Otomobillerinin
Dikkat Çekici Özellikleri

En İyi Fiyat Performans

Düşük yakıt maliyeti, konforlu sürüş keyfi, düşük bakım masrafı, ilave batarya ve kolay şarj olma özelliği ile tam bir şehirli.

Düşük Karbonlu Bir Yaşam

Düşük karbonlu yolculuk, yeşil bir yaşam ile gökyüzümüz gitgide daha mavi ve havamız giderek daha taze olsun.

RAINWOLL

Hakkımızda

Otomobil Kullanımına Bakış Açınızı Değiştirecek Özellik ve Donanımda Farklı Bir Deneyim Sunuyoruz.

1974’ten beri Oğuşlar Grup Otomotiv olarak, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde “sürdürülebilir başarı hedefi” ile geliştirdiği projeleri tüm süreçlerine yansıtarak iş dünyasında fark yaratmayı hedeflemekteyiz.

Bünyemizdeki otomotiv, sigorta, inşaat, elektronik ve gıda sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

İstanbul Ümraniye bölgesindeki yaklaşık 30 yıllık müşteri portföyümüz ve üst düzey hizmet anlayışı, deneyimli uzman kadrosu ve profesyonel yaklaşımı ile müşterilerimize ayrıcalıklı hizmet sağlamaya devam etmekteyiz.

Rainwoll Türkiye bünyesinde üretilen elektrikli otomobiller RW SERİSİ ile Elektrikli araç sektöründe otomobil kullanımına bakış açısını değiştirdi.

Herkes için benzersiz ve özel bir elektrikli araba sürüş deneyimi sağladı. Tüm uygulamaları ile kapsamlı bir elektrikli otomobil arayan yeni nesil için üretildi.

RAINWOLL Elektrikli Otomobilleri;
Çevre duyarlılığı, düşük yakıt maliyeti, konforlu sürüş keyfi, düşük bakım masrafı, ilave batarya sistemi ve kolay şarj olma özelliği ile modern insanın yaşam tarzını yansıtan ve tüm ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılamak için tasarlandı.

Sizin için tasarlandı, gelecek için üretildi...

2023
GELECEK İÇİN ÜRETİLDİ
10000000
HEDEF: MUTLU SÜRÜCÜ
50
GENİŞ BAYİ VE SERVİS AĞI
3
FARKLI MODEL
7/24
UZMAN DESTEĞİ
30
YILLIK SEKTÖR DENEYİMİ